Video Sources 983 Views

  • Filmci Dayı viphotstream.club
The Dare izle

The Dare izle

Dec. 19, 2019Bulgaria, United States, United Kingdom90 Min.R
Oyunuz: 0
9 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

The Dareizle Türkçe dublaj The Dare full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret The Dare Film Konusu; Giles Alderson’un, Jonny Grant ile birlikte kaleme aldığı ve aynı zamanda yönetmen koltuğunda yer aldığı filmde, aralarında Bart Edwards, Richard Brake ve Richard Short’un da bulunduğu başarılı oyuncuların performansları ile gerilim bir an olsun eksilmiyor.

The Dare izle

Jay, ailesiyle mutlu bir akşam geçirdiğini düşünüp gideceği toplantı için veda etmenin üzüntüsünü yaşarken bir anda kendisini zincirlere bağlanmış bir şekilde bir odada bulur. Odadaki diğer 3 kişiyle konuştuğunda acımasız bir sapkının eline düştüğünü anlaması uzun sürmez.

The Dare filmi izle

Bir işkencecinin mahkum ettiği insanların hayatının sınırlarını zorladığı bu filmde Jay’in çok sevdiği ailesine dönebilmesi için geçmişiyle yüzleşip kurtuluş yolunu bulması gerekir. İstediğiniz bir şeye ulaşmak için ne kadarına cesaret edebilirsiniz? Sevdiklerinizi korumak için The Dare izle neleri göze alırsınız? Hayatınızı kurtarmak için ne kadar cesur olabilirsiniz? Peki, doğruluk mu, cesaret mi? Bu filmde bu sorulara vereceğiniz cevapları sorgulayacaksınız. İyi seyirler.

The Dare izle
The Dare izle
The Dare izle
Orijinal İsmi The Dare
IMDb Puanı 4.6 236 votes
Paylaşımlar3

Benzer Başlıkları

8MM 2 izle
Gülün Adı izle – The Name of the Rose
Striptizci Zombiler izle
Ask Me Anything izle
Ölümcül Bulmaca izle
Geliş – Arrival izle
FANG (2018) izle
O Bölüm II izle It Chapter 2
Büyük Hata izle – Chloe
Kafir izle Süper Kalite
The Moth Diaries – Güve Günlükleri izle
The Dead Don’t Die izle