Video Sources 670 Views

  • Filmci Dayı Viphotstream.club
Dangerous Lies izle Netflix gerilim

Dangerous Lies izle Netflix gerilim

Apr. 30, 2020United States96 Min.TV-14
Oyunuz: 0
10 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Dangerous Lies Türkçe dublajve altyazılı izleme

30 Nisan 2020 tariha giren Dangerous Lies filmi günlerdir bekleyen izleyicileriyle buluşuyor . Karanlık dolu sırlar olan bu film de mirasın sahibi olan kadın bakalım ne yapacak ? Bu gücün altından nasıl kalkacak nve nasıl idare edeceğini hep beraber görmekteyiz .

Dangerous Lies  Konusu ve Oyuncuları

Zengin bir iş adamı bir adam için bakıcılık yapmakta olan Katie’nin yaşadığı gerilim ve aksiyonu konu alan Dangerous Lies filmi 2020’de gösterim yapmış Netflix ‘ i yapımları arasına giriş yapmıştır. Baktığı zenginin kişinin beklenmedik bir şekilde aniden ölümü sonrası herkez  Katie’de dahil herkes şoka girmiş ve uğramıştır . İşin ilginç yanı tarafı tüm mirasını kendisine bakıcılık yapan kadına bırakmasıdır. Müthiş bir servet sahibi olan bu adamın neden kendisine bunun yaptığına anlam verememektedir.  Dangerous Lies izle, aradan fazla bir süre geçmeden bu servetin kendisine bahşettiği bir takım karanlık sırlarla tanışmaya başlaymaktadır. Hayatta kalması için girdiği karanlık işler  ve aldatmacalarla dolu bir bulmacanın ortasında bulmaktadır kendisini.

Yönetmenliği Michael Scott yapmış olduğu bu film de oyuncular ise şu liste halindedir ; Camila Mendes , Jessie T. Usher , Jamie Chung , Cam Gigandet , Sasha Alexander , Elliott Gould , Michael P. Northey , Sean O. Roberts , Trevor Lerner , Joe Costa .

Dangerous Lies türkçe dublaj full hd izle

Dangerous Lies izle Netflix gerilim
Orijinal İsmi Dangerous Lies
Paylaşımlar6

Benzer Başlıkları

Çarpışma izle Crash Erotik
Music Teacher izle
İstasyon izle – Yerli dram
Baise Moi – Düz Beni izle
Dağ 1 izle
Her Şeyi Bitirmeyi Düşünüyorum izle
Maska izle – Netflix
The Coldest Game – En Soğuk Oyun izle
Apokalipto izle – Apocalypto
Görünmez Adam izle – The Invisible Man
Da 5 Bloods izle
The Rental izle 1080p Ultra
filmleri izle film izleme film izle canlı bahis siteleri