Video Sources 978 Views

  • VİP HD FASThotstream.club
Cicada Song izle

Cicada Song izle

Sep. 27, 2019United States
Oyunuz: 0
9 1 Oyla
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Cicada Song izle Türkçe dublaj Cicada Song full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Cicada Song Film Konusu; Catalina Film Festivali (En iyi yönetmen ve yapımcı), Glendale Uluslararası Film Festivali (En iyi yönetmen ve yapımcı, en iyi aktrist, en iyi sinematografi), Highland Park Bağımsız Film Festivali (En iyi film) dallarında ödüle doymayan “Ağustosböceği Şarkısı” neredeyse her kültürde sosyolojik bir yara olan insan kaçakçılığını orta Amerika’dan bir kesitle perdeye taşıyor.

Cicada Song izle

Yazar ve yönetmen Michael Starr filmde Meksikalı bir göçmen olan sevgilisi Anabelle’le (Jenny Mesa) birlikte mutlu bir hayat yaşayan Karen’i (Lyndsey Lantz) merkezine almış. Sıradan bir aile şirketinde çalışan ve oldukça sade bir hayat süren Karen, Anabelle ortadan kaybolduğunda endişe içinde onu aramaya başlar. İşi dolayısıyla göçmen işçilerle de diyalog halinde olan Karen, önceki yıl da göçmen ailelerden birisinin çocuğunun kaybolduğunu öğrenince araştırması yavaş yavaş boyut değiştirmeye başlar. Yaşadığı küçük kasabada tanıdığını düşündüğü insanlardan şüphe etmeye başlar.

Cicada Song filmi izle

Kime güvenip kime güvenemeyeceğini karıştırsa da Anabelle’i bulmak zorundadır. Starr, oldukça hassas bir konu ele alarak büyük bir risk alsa da, izleyiciyi duygusal yorgunluğa sürüklemeden insan kaçakçılığı sorununa oldukça başarılı bir vurgu yapmış. Bol ödüllü, sert gerçekçi bir gerilim filmi izlemek isteyenler ekran başına. Herkese iyi seyirler.

Cicada Song izle
Orijinal İsmi Cicada Song
IMDb Puanı 4 104 votes
TMDb Puanı 6 1 votes
Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Dünya Savaşı Z izle 720p Kalite
Sinful izle HD Kalitede
Sherlock Holmes 3 izle dedektif filmi
Cin Çeşmesi izle korku
One Night in Bangkok izle
John Wick 2 izle
Dead Earth izle
Tiger Zinda Hai izle Altyazılı
Suç Mahalli izle – Roubaix, une lumière
Godzilla vs. Kong izle Aksiyon 1080p
28 Hafta Sonra izle
Guilty (2020) izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website