Video Sources 508 Views

  • Fragman İzleyoutube.com
  • Pala Filmhotstream.club
Alem-i Cin izle Korku

Alem-i Cin izle Korku

KorkuFeb. 23, 2018TR. 96 Min.6/5
Oyunuz: 0
9 2
Peki buradaki olay nedir?

Açıklama

Alem-i Cin izleme

2018 Yapım yıllı olan bu korku filmi korkuseverler için tercih edilen bir film olmayı başardı. İsminde de geçtiği gibi Cin yani Parnormal varlık ve Paranormal olayları yansıtan bu film belli ki çoğu kişiyi uykusuz bırakıyor. Film 1 saat 33 dakika içerisinde çoğu kişiyi korkutmayı başardı, Yönetmenliği ise Özgür Bakar yapmaktadır. Kurgu ise Halil Özcana aittir.

Alem-i Cin Konusu ve Oyuncuları:

Herşey yelizin gördüğü rüyalar ile başlamaktadır. Yeliz Mutlu bir gün geçirirken 25.Doğum günün den sonra geceleri kabus görmeye başlamaktadır. Yelizin umursamayışı, rahat davranışı kabuslarını engellemektedir. Gün geçtikçe daha kötü ve gerçekçi kabuslar görmektedir. Artık bu duruma dayanamayan Yeliz ise gördüğü kabusların bir anlamı olduğunu düşünür ve kabuslarını araştırmaya başlamıştır. Yelizin bilmediği bir düşmanı vardır ve onu bu kabusların içine çekmektedir. Eski aile dostundan yardım isteyen Yeliz düşmanının bu dünya üzerinde olduğunu tabiki bilmemektedir.

Yelizin yapacağı tek şey, kurtulmasını sağlayacak tek şey Cinler Alemine giriş yapıp düşmanıyla karşılaşmak olacaktır. Yeliz bakalım bu Akılları zorlayan durumda, Cinler Aleminden kurtulabilecek mi..

Oyuncuları ise; Ayçin Tuyun, Kadriye Çetinkaya, Zeynep Turpçu, Süleyman Kabaali, Cihangir Köse, Yeşim Gündoğdu, Hatice Yıldız, Yüksel İgven idir.

 

Orijinal İsmi Alem-i Cin
IMDb Puanı 5.7 1,046 votes
TMDb Puanı 6.1 3,090 votes

Yönetmen

Yönetmen

Oyuncular

Paylaşımlar0

Benzer Başlıkları

Haunt izle
Şahane Hayaller izle
Bana Bir Soygun Yaz 1 izle
Çift’lik Bank Tosun Firarda izle
28 Hafta Sonra izle
Dark Encounter (2019) izle
Ümmü Sıbyan Zifir izle
Agramon’s Gate izle
Ölüler Ülkesi izle
Cinayet Süsü izle Polisiye
The Dare izle
Gretel ve Hansel izle

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website